Nová kniha a nový příběh z nového světa

Na HorrorConu se pokřtila naše zatím největší kniha – antologie České temno

Nakladatelství Golden dog společně s edicí festivalu HorrorCon spustilo prodej nové knihy České temno. V knize naleznete mimo jiné i delší příběh tajemné dívky Bětky opatřený krásnou ilustrací Jirky Dvorského, který stojí i za obrazem na přebalu antologie. 

Kniha se pokřtila voskem na 6. ročníku festivalu HorrorCon za ohromné účasti autorů a hostů a objevila se v prosincovém čísle časopisu Pevnost a únorovém XB-1. A co o ní píší recenzenti?

“Jinak jsou ale bez výjimky všichni autoři v práci se strachem důslední a efektivní. Chápou, že pokud se o postavy v jejich povídkách máme bát, musejí to být silné a propracované charaktery, s nimiž se dokážeme ztotožnit, rozumět jejím myšlenkovým pochodům. (IDnes)”

“Všechno k sobě sedí a dohromady vytváří úžasný hororový komplet, který si zaslouží hodně velkou pozornost.” (Sanctuary)

“Znáte ty odstavce, které si přečtete a úplně vás odzbrojí? Tady je jich spousta. Krásná práce z jazykem a různorodostí témat. Tohle se opravdu povedlo.” (Čteme české autory)

“…Antologií „České temno“ byl vztyčen ukázkový monolit místní hororové literatury” (LukBook)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *