Letos poprvé vyjdou knižně některé moje básně

Atmosférické video k naší sbírce černých básní

Letošní rok je chtě nechtě trochu jiný. Trochu jiná je i nová kniha HorrorConu. Dáváme si přestávku od povídek a v rámci podpory dalších forem umění pro vás připravujeme sbírku horrorových básní s názvem „Co číhá v temnotách“.  Najdete tu příběhy, které vám budou povědomé, chmury, které vám budou blízké, a ano, budete se i bát. Tvůrcem myšlenky a zároveň mým editorským kolegou je horkokrevný básník Zdeněk Zelda Záleský, předmluvu napsal vynikající český spisovatel, kronikář a humorista Petr Boček. Projekt vzniká mimo jiné za podpory uměleckého hnutí Infernalismus a stránek Vanili.cz a Děti noci coby mediálního partnera. Nakladatelských otěží se naplno ujalo nakladatelství českého hororu Golden Dog. Představení proběhlo 21. 11. on-line na pátém ročníku HorrorConu, kde mělo premiéru také propagační video. V knize bude publikováno 5 mých básní: Paní bolest, Krvelačný, Pronásledovatel, Milost, a Hračky a Polednice (K. J. Erbenovi a C. Mellickovi III).
 

OBJEDNÁNÍ

ANOTACE
 
V hlubinách temnoty číhá Prokletý král.
V hlubinách temnoty číhá Smrt.
Je tam Marnost.
Hymna podsvětí.
Nekropolis.
A možná i Milost.

Sbírka hororových básní opředených závojem hříchu, fantastiky, filosofie, erotiky a bizarnosti. Na knize se podílelo 21 umělců, kteří svůj vztah k hrůze reprezentují stylem takřka opojným. Tato jedinečná sbírka vás pohltí a vezme do nejtemnějších zákoutí vaší duše. Troufnete si vstoupit?

INFO O KNIZE
 
Co číhá v temnotách – sbírka černé poezie
Autoři: Xerodoth Sigmius, Zdeněk Zelda Záleský, Sandro Dragoj, Tomáš Marton, Kristina Haidingerová, Zuzana Balíková, Anxieta Rosier, Tomáš Mikolajek, Jana Dvořáčková, Jan Vrána, Red Bollow, Tomáš Nývlt, Mircea Dan Duta, Pavel Skořepa, Ráchel Noa, Natálie Dočekalová, Denisa Jahodová, Kira Bulat, Jakub Dobrovič, Kamil Princ
Ilustrace: Anna Korbelová, Sandro Dragoj
Grafika a sazba: Michal Březina
Nakladatel: Golden Dog – Martin Štefko
Vyšlo: prosinec 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *